shop.surf-trip.czsurf-trip.cz

Destinace - Snowtrip Livigno 2019

Nejlepší konec zimní sezóny na vás čeká v Livignu! Ve spodní části střediska je měkký sníh pro začátečníky, pod vrcholem pak stále přemrzlé sjezdovky. Podmínky pro freeride bývají v tomto období více než uspokojivé. Třešničkou na dortu dokonalé dovolené ve skvělé partě je pak opalování a aperol přímo na sjezdovce, a to za překvapivě příznivé ceny:-). 

Dostupné termíny

6. 4. 2019-13. 4. 2019Přihlásit se

Základní informace

cena zájezdu:9 900,- bez stravy
instruktoři:freeridový průvodce, Vojtěch Sulanský
doprava:autobus
navštívené země:Itálie
ubytování:horské apartmány
pojištění:není v ceně zájezdu

Lyžování a snowboarding

Díky nadmořské výšce přes 1 800 m.n.m. je Livigno přezdíváno jako Malý Tibet a areál tak během celé sezóny nabízí časté slunečné počasí a perfektní podmínky pro freeride.  Přímo v areálu najdete velké množství oficiálních freeridových svahů, které jsou denně monitorovány místní horskou službou. 

Ti  zkušenější a odvážnější se pak mohou vydat na vzdálenější svahy a užít si jízdu v nedotčené přírodě. Aby vše proběhlo bezpečně, naši zkušení instruktoři pro vás uspořádají teoretický i praktický workshop o jízdě ve volném terénu. Dozvíte se základní pravidla pohybu mimo sjezdovku a rady pro správný sjezd svahů v panenské přírodě.

Těšit se můžete také na heliboarding a heliskiing za bezkonkurenční ceny. Téměř nekonečný sjezd v nedotčené krajině vám nejen učaruje, ale také zajistí nezapomenutelné vzpomínky. O bezpečí a hladký průběh se postará zkušený freeridový průvodce, který zná místí svahy do posledního detailu. Vážní zájemci o heliskiing se mohou hlásit už nyní na ccrew@surf-trip.cz .   

Pokud si svým lyžováním či jízdou na snowboardu nejste tolik jistí a na freeride se ještě necítíte, tak rozhodně nemusíte zoufat. Livigno totiž nabízí 115 kilometrů upravených sjezdovek všech obtížnosti, několik dětských parků a také snow-parky na světové úrovni pro začátečníky i profesionální jezdce. Díky tomu si v Livignu na své přijde úplně každý. 

 A pokud chcete zvýšit své lyžařské a snowboardové dovednosti, tak vám po celou dobu budou k dispozici naši instruktoři, kteří rádi poradí při zdokonalování vaší techniky. Zároveň také uspořádají několik workshopů, při kterých vás naučí jezdit v obtížném muldovatém terénu, jak pracovat s lavinovým vyhledávačem nebo základy freestylu.

Aprés ski

Nudit se nebudete ani po lyžování. Celé Livigno se nachází v bezcelní zóně, což znamená, že zde můžete nakoupit veškeré spotřební zboží za výrazně nižší ceny, než ve zbytku Evropy. Nejoblíbenějším artiklem pak bývá alkohol, který na večerních parties doslova teče proudem. Díky tomu je Livigno vyhlášené svým nočním životem a kluby zde zavírají až v brzkých ranních hodinách. Vy se můžete těšit na naši legendární Tour de Bar, či večeři v nejvýše položeného pivovaru v Evropě. Nezapomenutelným zážitkem bude také návštěva rozlehlé videoherny, jakou jste neviděli ani v amerických filmech.

Jestli nejste fanoušky divokých večírků a po dlouhých dnech na svahu chcete raději zrelaxovat tělo, tak vás jistě nadchne výlet do nově vybudovaného aquaparku Aquagranda nebo motokárový okruh přímo v centru města. Navíc si naši instruktoři připraví workshop o první pomoci přímo na svahu a také vás naučí, jak se správně starat o své lyže a snowboardy. 

Ubytování

Ubytování budete, stejně jako loni, v typicky italské horské chatě s apartmány pro dva až sedm lidí.  Každý apartmán je vybaven vlastní kuchyní a koupelnou se záchodem. Většina apartmánů má navíc vlastní balkón nebo alespoň přístup na prostornou terasu s nádherným výhledem na zasněžené svahy. Chata se nachází jen pět minut chůze od spodní stanice lanovky Mottolino, kam dojedete také skibusem, který staví přímo nad chatou. 

Doprava

Do Livigna Vás dovezeme klimatizovaným autobusem, ve kterém rozhodně budete mít dostatek místa a pohodlí. Odjezd je naplánovaný na páteční večer, abyste sobotu mohli strávit na svahu nebo prohlídkou města a návštěvou místních barů. Odjezd je možný z Prahy i z Brna.

Cena

Základní cena SNOW TRIP Livigno 2019 je 9.900,- Kč a zahrnuje:

  • 7x ubytování
  • doprava
  • 6x skipass (možnost přikoupení sedmého dne za poloviční cenu)
  • delegát a doprovodné přednášky
  • asistence instruktora
  • wi-fi
  • povlečení
  • závěrečný úklid

V případě individuálních požadavků nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz

Žádné další doplatky na místě na vás nečekají! FEEL THE ALPS! 

Heliboarding

Cena heliboardingu zůstává stejná jako v minulých letech, tedy 180 EUR/osoba/let při obsazení helikoptéry čtyřmi lidmi. Služby místního freeridového průvodce jsou již zahrnuty v ceně. Na základě vašich dotazů a spolupráce s italskými průvodci, nabízíme také balíček dvou letů za cenu 275 EUR/osoba.

Všichni účastníci musí mít freeride vybavení, tj. ABS batoh, pípák, lopatu a sondu. Pokud nemáte vlastní, tak si ho můžete zapůjčit v místní půjčovně. Cena je 10 EUR/den. 

Přihláška

Osobní údaje
Adresa
Kontakt
Ostatní údaje

Na SNOW TRIP 2019 v italském Livignu se můžete přihlásit už nyní. Stačí zvolit termín a vyplnit požadované informace. Osoby mladší 18ti let se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem rodičů. Účast na SURFTRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou až po zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny zájezdu (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do deseti dnů po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.

Zeptejte se