shop.surf-trip.czsurf-trip.cz

Destinace - Snowtrip Livigno 2017

Letošní výlet do Livigna je zaplněný. Moc děkujeme za Váš zájem a těšíme se na další rok!

Základní informace

cena zájezdu:14.300,-
instruktoři:Vojtěch Sulanský, freeridový průvodce
doprava:vlastní doprava, autobus, mikrobusy
navštívené země:Itálie
ubytování:horské apartmány
pojištění:není v ceně zájezdu

Freeridový ráj na zemi

Livigno je jedno z absolutně nejlepších lyžařských středisek Evropy. Je vyhlášené zejména dokonalými podmínkami pro freeride a hned  třemi snowparky Amerikan, Mottolino a Livigno Park Carosello 3000, ve kterých pravidelně probíhají závody světového formátu. 

Díky 115 km upravených sjezdovek všech obtížností si na své přijdou i méně zkušení lyžaři, kteří chtějí zdokonalit svůj styl a zároveň si vychutnat prostředí Italských Alp. Právě pro tyto lyžaře letos nově nabízíme i výuku vedenou českým istrukutorem za velice výhodné ceny.  Nadmořská výška od 1816 do 2950 m.n.m. zaručuje skvělé sněhové podmínky. Výhodná poloha údolí je zárukou slunečného počasí během celého dne, 70% sjezdovek je pokryto zasněžovacím systémem. 

Freeridoví nadšenci dostanou možnost heliskiingu/heliboardingu za bezkonkurenční cenu. Vrtulník Vás dopraví do zcela nedotčené oblasti a Vy si tak můžete vychutnat opravdu dlouhý sjezd v čerstvě napadaném prašanu. Nezapomněli jsem ani na Vaši bezpečnost. Proto Vás po celou dobu bude doprovázet zkušený horský vůdce. Jelikož jsou pro  heliskiing/heliboarding nutné vynikající povětrností a sněhové podmínky, budeme Vás s blížsími informacemi kontaktovat podle aktuální předpovědi počasí. Vážní zájemci se mohou hlásit už nyní, a to na e-mailu crew@surf-trip.cz.

HELIBOARDING/HELISKIING – 4 LIDI v HELIKOPTÉŘE

  • 180 EUR/osoba
  • cena zahrnuje jeden let a freeride průvodce
  • každý další let je 95 EUR/osoba, toto ale nedoporučujeme, sjezd je velmi dlouhý a náročný!
  • všichni účastníci musí mít freeride vybavení (ABS batoh, pípák, lopatu, lano.)* 

*Možnost zapůjčení za 10 EUR/osoba/den

Ubytování

Pro rok 2017 pro vás máme nové ubytování, a to v jednoduchých, ale velmi dobře vybavených apartmánech klasického horského penzionu, který se nachází u kabinové lanovky Motolino, pět minut chůze od centra města a naproti autobusové zastávky se skibusem zdarma. Apartmány mají plně vybavenou kuchyň, elektrický sporák, ledničku, TV s plochou obrazovkou, fén, ručníky, úschovnu lyží a bot a wi-fi připojení na internet zdarma. Cena pobytu zahrnuje lůžkoviny a ručníky  a (na rozdíl od loňských let) i závěrečný úklid!

V nabídce máme dvoulůžková studia, čtyřlůžkové a šestilůžkové apartmány. Šestilůžkové apartmány mají dva pokoje s dvěmi postelemi, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout a koupelnu. Čtyřlůžkové apartmány mají jeden pokoj s s dvěmi postelemi, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, kuchyňský kout a koupelnu. Dvoulůžková studia mají dvě plnohodnotné postele, kuchyňský kout a vlastní koupelnu. Přípaletek za ubvytování ve studiu je 700 Kč/osoba/týden. 

Výuka - NOVINKA!

Letos poprvé nabízeme i výuku pro mírně pokročilé, ale i zkušenější lyžaře, vedenou českým instruktorem s licencí APUL. Tím nebude nikdo jiný než Vojta Sulanský, kterého jste už mohli poznat ve Francii během letošního léta. Lekce budou probíhat v malých skupinkách rozdělených podle dovedností, takže jsou vhodné opravdu pro každého. Kromě klasické výuky na kopci si pro Vás Vojta připravil také oblíbený videocoaching a přednášku o bezpečném pohybu na svahu.

Zábava

Krom skvělých lyžařských podmínek se Livigno pyšní také nadstandardním vyžitím po lyživání – tzv. „Aprés ski“. Ve městě proto najdete bazén, wellness, kino a téměř vše, na co si vzpomenete. A díky výhodné poloze v bezcelní zóně můžete v ranních hodinách odcházet z baru s nezvykle naditou peněženkou, či nakoupit spotřební zboží za opravdu výhodné ceny. Navíc můžete využít bezplatného Wi-Fi připojení k internetu přímo na sjezdovkách.

Pokud nechcete celé dny trávit jen lyžováním či snowboardnigem, můžete využít široké nabídky doplňkových aktivit pořádaných přímo skiareálem. Mezi ně patří například výlety na sněžných skútrech, škola smyku na ledových pláních a mnoho dalších zajímavých činností. Jejich plný výčet najdete přímo na stránkách areálu.

Doprava

Doprava je naplánována menším a rychlým autobusem nebo mikrobusy (bude upřesněno měsíc před odjezdem) s nástupem v Brně i v Praze. Odjezd je v pátek večer tak, aby se už sobotní den dal využít na lyžování, snowboarding, procházky po městě a aperol v barech.

Cena

Základní cena SNOW TRIP Livigno 2017 je 14.300,- Kč a zahrnuje:

  • 7x ubytování
  • doprava
  • 6x skipass (možnost přikoupení sedmého dne za poloviční cenu)
  • fotograf
  • delegát

V případě individuálních požadavků nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz

Účastníci SNOWTRIPU získávají slevu 15% na vstup do bazénu a wellness klubu sousedního hotelu Helvetia. 

FEEL THE ALPS! 

Přihláška

Osobní údaje
Adresa
Kontakt
Ostatní údaje

Na SNOW-TRIP do Livigna se můžete přihlásit už nyní. Stačí vyplnit požadované informace. Osoby mladší 18-cti let se mohou zúčastnit pouze s písemným souhlasem rodičů. Účast na SNOW-TRIPu je na vlastní riziko. Přihláška se stává závaznou až po zaplacení zálohy ve výši poloviny ceny zájezdu (více info v potvrzovacím emailu). Pokud není záloha zaplacena do deseti dnů po přihlášení, bude vaše přihláška automaticky STORNOVÁNA. S dalšími dotazy nás kontaktujete na crew@surf-trip.cz. Vypočítaná cena je pouze orientační a bude potvrzena administrátorem.

Zeptejte se