shop.surf-trip.czsurf-trip.cz

Destinace - Snowtrip Livigno 2016

Druhý ročník freeridového SNOW-TRIPu do Itálie se více než vydařil. Už teď se těšíme na další sezónu! Pro zkrácení čekání se s námi můžete vypravit třeba na SURFTRIP k oceánu! 

Základní informace

cena zájezdu:13.300,- Kč bez stravy
instruktoři:freeridový průvodce
doprava:mikrobusy, autobus
navštívené země:Itálie
ubytování:Apartmány v centru města**
pojištění:není v ceně zájezdu

Freeridový ráj na zemi

Livigno je jedno z absolutně nejlepších lyžařských středisek Evropy s úctyhodnými 115 km sjezdovek. Nachází se mezi Národním parkem Stelvio a Švýcarským národním parkem. Časem si toto středisko vytvořilo jméno po celém světě a dostalo přívlastek „malý Tibet“. 

Nabízí extrémně široké možnosti volného terénu ve výborné kvalitě a od loňského roku i nově specializovanou freeride zónu. Nadmořská výška od 1816 do 2950 m.n.m. zaručuje skvělé sněhové podmínky. Výhodná poloha údolí je zárukou slunečného počasí na sjezdovkách během celého dne, 70% sjezdovek je pokryto zasněžovacím systémem. K dispozici jsou i tři snowparky Snowpark Amerikan, Snowpark Mottolino, Livigno Park Carosello 3000. 

Livigno patří k nejluxusnějším střediskům Evropy, kde se, díky bezcelní zóně, nemusíte bát po večerech vyrazit na jeden až několik desítek drinků a nákupy spotřebního zboží jsou doslova „za hubičku“.  V neposlední řadě nabízí resort i 40 km  perfektně udržovaných běžeckých stop a připojení Wi-Fi na sjezdovkách  zdarma. Díky bohaté škále „polyžařské zábavy“ v průběhu dne, večera i noci se  nudit rozhodně nebudete.

V rámci týdne vám nabídneme několik doprovodných aktivit, především pak možnost heliboardingu/heliskiingu. Vzhledem k tomu, že tato aktivita vyžaduje krásné počasí a dobré sněhové podmínky, budeme vás o možnostech tohoto programu informovat ve čtvrtek před začátkem pobytu. Vážné zájemce o heliboarding/heliskiing prosíme, aby nás už teď kontaktovali na e-mailu crew@surf-trip.cz.

HELIBOARDING/HELISKIING – 4 LIDI v HELIKOPTÉŘE

  • 180 EUR/osoba
  • cena zahrnuje jeden let a freeride průvodce
  • každý další let je 95 EUR/osoba, toto ale nedoporučujeme, sjezd je velmi dlouhý a náročný!
  • všichni účastníci musí mít freeride vybavení (ABS batoh, pípák, lopatu, lano.)* 

*Možnost zapůjčení za 10 EUR/osoba/den

Ubytování

Ubytování je zajištěno v centru města, v jedno nebo dvoupokojových apartmánech pro 4-5 osob. Apartmány** mají plně vybavenou kuchyň, elektrický sporák, ledničku, TV s plochou obrazovkou, fén, ručníky, úschovnu lyží a bot a  wi-fi připojení na internet zdarma. Na požádání nabízíme možnost přistýlky.

Ve čtyřlůžkovém apartmánu je jedna patrová postel a jedno dvoulůžko, v pětilůžkovém pak jedno dvoulůžko v obývacím pokoji a jedna manželská postel a jednolůžko v ložnici. Prosíme větší skupiny účastníků, aby nám na e – mail crew@surf-trip.cz sdělili, jak si přejí být ubytování.  Cena za ubytování zahrnuje lůžkoviny a ručníky.  Závěrečný úklid není zahrnut v ceně, a je spoplatněn částkou 10 EUR/osoba (40 EUR/apartmán)

Doprava

Doprava je naplánována menším a rychlým autobusem nebo mikrobusy (bude upřesněno měsíc před odjezdem) s nástupem v Brně i v Praze. Odjezd je v pátek večer tak, aby se už sobotní den dal využít na lyžování, snowboarding, procházky po městě a aperol v barech.

Cena

Základní cena „Snow-trip Livigno 2015“ je 13.300,- Kč a zahrnuje:

  • 7x ubytování
  • doprava
  • 6x skipass (možnost přikoupení sedmého dne za poloviční cenu)
  • fotograf
  • delegát

V případě individuálních požadavků nás kontaktujte na e-mailu crew@surf-trip.cz

Stále nejste přesvědčeni? Prohlédněte si video z munulého roku zde

FEEL THE ALPS! 

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na příští rok! Nové termíny budou vypsány co nejdříve. 

Zeptejte se