shop.surf-trip.czsurf-trip.cz

News - SNOWTRIP Paprsek 2015 - II termíny!

10. 10. 2014

SNOW-TRIP vás zve na Paprsek, a to dva zimní pobyty s ubytováním přímo u sjezdovky. Budou zaměřené na výuku a zdokonalení dovedností klasického a freestylového snowboadingu a freestylového lyžování stejně tak, jako na prožití nezapomenutelného týdne na českých horách. A letošní zima v Čechách má být nejstudenější za posledních deset let! Tak proč jezdit jinam?

Stejně jako v předchozích letech se SNOW-TRIPy uskuteční i v zimě 2015 v samém srdci Jeseníků, v legendárním středisku Paprsek, které je vyhlášené nejenom vysokou úrovní tamního snowparku, ale také jednoduchou sjezdovkou bez front u vleku, kouzelnou přírodou a velmi přátelskou atmosférou. Termíny jesenických SNOW-TRIPů jsou 24.1. – 31. 1. 2015 a 7.2. – 14.2.2015.

SNOW-TRIP na Paprsku tak doporučujeme především těm, kdo si chtějí zajezdit a zdokonalit své dosavadní zkušenosti, a přitom nemají z finančních nebo jiných důvodů zájem o klasické snowboardové a freeski kempy. Určen je nejširší veřejnosti a pokroky na něm udělají i ti, kdo se na hory dostanou třeba jen na jeden týden v roce. Vzhledem ke kvalitě ubytování a výuky doporučujeme pobyt také rodinám s dětmi!

Kromě týdenního “all inclusive” pobytu nabízí SNOW-TRIP.CZ i zkrácenou, třídenní verzi za méně než poloviční cenu. Za zvýhodněnou cenu si pak můžete zakoupit i týdenní pobyt bez výuky. Ubytování je zajištěno v nově rekonstruované a krásné chatě Silvie přímo na svahu. Dvou až třílůžkové pokoje mají vlastní koupelnu, společnou kuchyň a jídelnu s krbem. 

Přihlásit se můžete zde. Při rezervaci do konce října vám nabízíme slevu 900 Kč. Life is better when there's a lot of snow:-).

blog comments powered by Disqus