shop.surf-trip.czsurf-trip.cz

Dárkový kupón

kupón

Nevíte, co darovat svým nejlepším kamarádům, sourozencům, partnerům a rodičům pod stromeček, k narozeninám, svátku, promoci, maturitě, svatbě, výročí vztahu, prvním šedivým vlasům, druhým zubům, k životnímu úspěchu i neúspěchu nebo jen tak pro radost? Na tuto notoricky známou a do nekonečna opakovanou otázku reklamních kampaní má pro vás naše CREW zcela netradiční odpověď. Kupte jim dárkový poukaz na zimní pobyt na českých horách, kde si vychutnají nejenom pořádnou dávku pohody, ale také udělají nevídané pokroky ve svých dosavadních dovednostech. 

UNIVERZÁLNÍ DÁRKOVÝ KUPÓN NA SLEVU: Tento kupón využijete v případě, že obdarovaného necháte rozhodnout o tom, kam a kdy pojede, popřípadě mu chcete darovat částečnou slevu. Kupón získáte zasláním objednávkového formuláře na email crew@surf-trip.cz. Do objednávky nezapomeňte uvést, na jak velkou částku má být vystaven. Kupón vám bude poslán na dobírku na vámi uvedenou adresu. Každý kupón má kód, který  při výběru termínu pobytu vyplníte do přihlášky. Výše Vámi darované slevy bude obdarovanému odečtena při potrzení přihlášky.

Na akci zakoupenou pomocí kupónu se vztahují následující stornovací předpisy: Pokud je kupón vrácen na dobírku na adresu YEZEDE s.r.o., Bubenská 1, Praha 7, 170 00 aniž by byl vybrán termín zájezdu, vracíme tomu, kdo ho zakoupil, celou částku. Je-li účast zrušena až po výběru kurzu a jeho termínu, vztahují se na kupón stejná pravidla, jako na klasicky zaplacené přihlášky. Kupóny, které nebudou do konce roku 2015 použity nebo vráceny, propadají. Kupón je přenosný i po vyplnění přihlášky,  změna zvoleného termínu je možná maximálně 21 dní před odjezdem. Organizátoři neručí za dostatečný počet volných míst na vybraném termínu. 

FORMULÁŘ (zkopírujte do e-mailu crew@surf-trip.cz)

Jméno darujícího:

Typ kupónu a případná výše darované částky:

Adresa:

Email:

Telefon:

Číslo účtu pro případné vrácení peněz:

Jméno účastníka kempu: