shop.surf-trip.czsurf-trip.cz

Blog - SNOW-TRIP PAPRSEK VOL. II

22. 2. 2015

Letošní zimní pobyty na Paprsku jsou za námi, děkujeme všem, kdo se jich zůčastnili, stejně jako těm, kdo pomáhali s jejich organizací. Pokud chcete vědět, jak proběhl druhý týden, tak právě pro vás je zde report od Kikiny, Klárky a Petra Šnajdera.

Po příjezdu na Paprsek jsme obě poprvé stály na snb. Na začátku nás Kuba, náš kouč, učil na zadníhraně sjet kopec style „padajícího listu“. I když to vypadalo velmi náročně až skoro nemožně, popraly jsme se s tím statečně a nakonec to tak těžké nebylo. Druhý den jsme náš padající list posunuly na další level. Vyšších levelů jsme začaly dosahovat i v jiných disciplínách - jako např. vystupování z lanovky. V tomto ohledu jsme předčily i jiné, starší účastníky snowtripu.

Třetí den byl už o něco těžší. Jednalo se o překonání našich psychických zábran při trénování ježdění po přední hraně na špičkách. Některým to šlo víc, některým méně. A až to všechno budeme umět na 100%, budeme se učit olíčka...a budeme skákat přes všechna úrodná políčka! Každý večer byl nezapomenutelný díky nejlepší hře - Dobble! A vlastně i díky každému nočnímu sjezdu ze shora sjezdovky po každé večeři, bylo plné srandy. Poslední den naše nebe ovládl králíček Azurit. 

Kuba a Petr nám vymysleli na poslední den ježdění závody. I přes to, že kategorie soutěžících byly velmi rozmanité a velmi nerovnoměrné, byly jsme horkými favoritkami. Nešlo o to odjet nejlepší triky, ale zapůsobit na porotu, a proto jsme se chopily všech možných prostěradel a dek a vyrobily si masky! A na porotou složenou z Kuby, Petra a Marti jsme zapůsobily! Obě jsme vyhráli jednu kategorii a vyhráli!!! V sobotu nám nezbývalo už nic jiného, než se se všemi rozloučit. Snad se brzy zase potkáme na svahu!!! Děkujeme za krásné prázdniny na Paprsku! 

Kikina a Klárka (a Petr)

zpět do blogu

blog comments powered by Disqus