shop.surf-trip.czsurf-trip.cz

Blog

Adam vyjel do Livigna
11. 5. 2019

Adam Gross s námi pravidelně jezdí surfovat, ale tentokrát se rozhodl pro dovolenou na sněhu v lidmi milovaném resortu Livigno. Zde jsou jeho postřehy a vzpomínky na zimní dovolenou.

Jaký byl SNOW-TRIP 2018?
5. 5. 2018

....tak to se dozvíte v reportu od Věrky Hrkalové, která se ho zúčastnila. Moc děkujeme za podrobný popis všech zážitků pro stávající účastníky i ty, co se do Livigna chystají v dalším roce! 

SNOW TRIP LIVIGNO 2016
29. 3. 2016

Co se letos dělo v Livignu? Kolik tam bylo zranění? Jaké jsou lázně v Bormiu? Kdo letěl helikoptérou a co se dělo na holčičím pokoji? To vše a se dozvíte v detailním reportu od Elišky, která veškeré dění v alpském ráji zaznamenala doslova minutu po minutě. Blog není tak drastický jako je ten od Petra Šnajdera z loňského roku.

SNOW TRIP PAPRSEK - rozhovor s Klárkou
27. 3. 2016

Namísto oblíbených blogů přinášíme letos ze SNOW TRIPu na Paprsku výstižnou básničku a rozhovor mezi dvanáctiletou Klárkou a snowboardovým instruktorem Honzou Kvapilem, kterého znáte i jako produkčního na SURFTRIPu ve Španělsku. 

LIVIGNO 2015 - NEZAPOMENUTELNÉ!
24. 2. 2015

Od letošního pobytu v Livignu uběhly tři týdny a my pro vás máme podrobný zápis z celé akce stejně tak, jak fotky plné prašanu, azzura, italské pizzy, večerů s křupajícím sněhem pod nohama a radosti z pohybu nejen ve volném terénu. Feel the ALPS! Respect mountains! 

SNOW-TRIP PAPRSEK VOL. II
22. 2. 2015

Letošní zimní pobyty na Paprsku jsou za námi, děkujeme všem, kdo se jich zůčastnili, stejně jako těm, kdo pomáhali s jejich organizací. Pokud chcete vědět, jak proběhl druhý týden, tak právě pro vás je zde report od Kikiny, Klárky a Petra Šnajdera.

PAPRSEK I - nejen o HUĎOVI...
2. 2. 2015

Po oficiálním openingu místního snowparku v sobotu 24. ledna začaly na Paprsku opravdové sněhové žně. Lepší sněhové podmínky jsme si pro první ryze snowboardový týden na Paprsku přát nemohli. Více se dočtete v reportu od Martiny Špíškové, která se těší nejen na další týden, ale také na příští sezónu!